Znajdziesz tu wysokiej jakości rolety tekstylne w kasecie z prowadnicami przyszybowymi wykonanymi z aluminium, rolety wolnowiszące, rolety dzień/noc oraz rolety dachowe w rewelacyjnie niskich cenach.

Do każdego rodzaju rolet z naszej oferty proponujemy szeroki wybór materiałów roletowych gładkich, podgumowanych (100% zaciemnienia), z powłoką odbijającą promienie słoneczne, fakturowanych, drukowanych, naturalnych oraz dzień-noc.

Rolety wolnowiszące

To klasyczna forma osłony przeciwsłonecznej, a zarazem element dekoracyjny, który dodatkowo może być wykończony ozdobną falbaną. Rolety wolnowiszące mogą być montowane na zewnątrz wnęki okiennej (nad oknem lub do sufitu) lub we wnęce. Doskonale nadają się do zasłaniania większych powierzchni, np. całej wnęki okiennej.

Możliwe stosowanie tkanin jednolitych oraz dzień-noc.

– średnica rury: 19, 25, 28, 35, 48 mm
– kolor systemu: biały, brązowy
– sterowanie: łańcuszek lub żyłka
– opcja: prowadzenie boczne

Roleta wolnowisząca

Rolety w kasecie aluminiowej

Nowoczesny i elegancki system rolet w kasecie aluminiowej, który swoją różnorodnością rozwiązań pozwala na praktyczne zastosowanie na prawie każdym oknie. System rolet kasetowych występuje w formie przykręcanej kasety aluminiowej z płaskimi prowadnicami, jak również dostępny jest w formie przyklejanej kasety z przestrzennymi prowadnicami (bezinwazyjna wersja Profil). Dzięki kasetce i prowadnicom prześwity eliminowane są do minimum, zapewnione jest stabilne prowadzenie tkaniny, która cały czas znajduje się przy szybie, nawet przy uchylonym oknie. Rolety w kasecie wyróżnia wysoki poziom estetyki, niezawodny mechanizm samohamujący oraz szeroki wachlarz tkanin jednolitych występujących w różnych kolorach, fakturach lub wzorach oraz tkanin dzień-noc

Dane techniczne:
– najbardziej popularny system rolet kasetowych z montażem na skrzydle okiennym
– podstawowe kolory systemu: biały, brązowy
– okleiny drewnopodobne: wiśnia, mahoń, dąb, jasny dąb, złoty dąb, orzech, winchester, dąb bagienny
– kaseta z profilami: aluminium
– średnica rury: 19 mm
– sterowanie: łańcuszek

Roleta kasetowa Besta Uni 19mm jest dostępna w 2 opcjach:
– opcja 1: kaseta przykręcana do listwy przyszybowej
– opcja 2: kaseta z profilem przystawkowym (przyklejana do ramy okiennej) i prowadnicami przestrzennymi.

Rolety do okien dachowych

System rolet dedykowany oknom dachowym. Roleta wyposażona w kasetę oraz prowadnice wykonane z aluminium, jest niezbędnym wykończeniem każdego okna dachowego, chroniącym przed nadmiernym nasłonecznieniem. Wykonanie rolety pozwala na jej montaż na każdym modelu okna, przy dostępnych kolorach drewnopodobnych oraz aluminium. Dzięki zastosowaniu mechanizmu sprężynowego oraz hamulca roletę można zatrzymać w dowolnym miejscy na całej wysokości okna a materiał zawsze będzie optymalnie napięty.

Dane techniczne:
– średnica rury: 25 mm
– typ okien: Velux, Fakro, Roto, Okpol oraz inne
– mechanizm sprężynowy oraz hamulec
– kolor systemu: biały, anoda (srebrny mat), brąz, ciemna sosna lub jasna sosna

Zastosowanie tkanin zaciemniających pokrytych warstwą odbijającą promienie słoneczne poprawia właściwości izolacyjne okna nawet o 30%.

Działamy na terenie Krakowa, gminy Zabierzów i okolicznych miejscowości.

Zadzwoń i umów się na bezpłatny pomiar:
+48 501 065 561

lub napisz po wstępną wycenę:
rolety@bacart.pl